Pytanie na śniadanie

Czyli znów gotowaliśmy razem w Pytaniu Na śniadanie w TVP2. Smacznie, zabawnie i szalonym tempie. Gotowanie proste, sezonowe, na każdą kieszeń i do tego w rodzinnej, wesołej atmosferze. Wszystko to z miłości – do gotowania!! :) 

Dołączcie do nas – aby nauczyć się czegoś nowego, aby dowiedzieć się ciekawostek i poprawić sobie humor na cały tydzień!!!
Aneta Kuroń – prawnik z wykształcenia (po studiach prawniczych i aplikacji radcowskiej. Przez wiele lat pracowała w kancelariach prawniczych w Warszawie) kocha piec ciasta! Od zawsze były dla niej formą odstresowania się – były czasy, gdy po pracy nawet o 23 piekła 2 ciasta, bo inaczej by nie zasnęła!
Jan Kurońkucharz z wieloletnią praktyką w restauracjach w Polsce i za granicą. Szkolony przez Ojca i wielu bardzo cenionych Szefów Kuchni. Obecnie prowadzi pokazy i warsztaty kulinarne na terenie całej Polski. Inicjator polskiej „kulinarnej ekonomii”.

Obydwoje tworzą mix idealny, w którym żona „jak google, wie wszystko” 😉 a mąż konkretnie opowiada o ciekawostkach!

 

W Pytanie Na Śniadanie - co poniedziałek TVP2 od 8.00

W Pytanie Na Śniadanie – co poniedziałek TVP2 od 8.00

 

Możecie nas (Jaśka i Anetę Kuroń) oglądać co poniedziałek w TVP2 od godziny 8.00

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>